Logo PLYRS

O PLYRS

PLYRS je inovativní značka, která se zaměřuje na sport a životní styl. Vyrábí prvotřídní hydratační nápoje a týmové vybavení.

Jsme přesvědčeni, že zdravá a vyvážená strava je základem k dosažení špičkových sportovních výkonů. Naším cílem je proto vyvíjet kvalitní sportovní výživu pro sportovce a aktivní lidi, která pomáhá udržovat výkon, zlepšuje zdraví a urychluje regeneraci.

Naše produkty se vyznačují pečlivě vyvinutými recepturami, atraktivními příchutěmi, vysokou kvalitou i moderním designem.

Lahve PLYRS

PRODUKTY

Nápoje PLYRS pro hydrataci obsahují čtyři důležité elektrolyty, vitamín B a BCAA, přírodní příchutě a barviva, jsou vhodné pro vegany. Neobsahují cukr ani kofein.

PLYRS poskytuje díky obsaženým složkám efektivní hydrataci, ať už během náročného tréninku, závodů nebo v běžném životě. Produkty jsou navrženy tak, aby maximálně podporovaly sportovní výkon, zlepšovaly regeneraci svalů a podporovaly vytrvalost.

PRODUKTY

CERTIFIKACE A BEZPEČNOST

Potvrzením vysoké kvality a bezpečnosti našich produktů je certifikace “Informed Sport” od skupiny LCG. Tento certifikát je uznáván celosvětově a zaručuje, že jsou naše nápoje bezpečné rovněž pro profesionální sportovce. Díky tomu, že naše nápoje neobsahují kofein ani cukr, jsou vhodné a bezpečné také pro děti.

CERTIFIKACE A BEZPEČNOST

PRODUKTOVÁ ŘADA

READY TO DRINK (RTD)

Tento typ nápoje PLYRS je díky svému 500ml balení již hotového nápoje ideální pro rychlou a efektivní hydrataci. Stačí pouze otevřít lahev a užít si hydratační osvěžení s mnoha benefity, které obsahují přírodní ingredience.

Díky komfortu nápoje již připraveného pro přímou konzumaci, jsou nápoje typu RTD vhodné například po cvičení ve fitness centru, jako osvěžení při a po běhu, během náročných pracovních dní, na cesty a mnoho dalších příležitostí, kde je potřebná rychle dostupná efektivní hydratace a dodání potřebných látek pro tělo. Zkrátka kdykoliv a kdekoliv je potřebujete.

Produktová řada RTD Plyrs

READY TO MIX (RTM)

Tento typ nápoje PLYRS obsahuje ve svém 360g balení celkem 45 dávek produktu. Výsledný drink si připravuje konzument sám díky jednoduchému smíchání s tekutinou.

Tento typ produktu je vhodný zejména pro ty, kteří preferují vlastní přípravu nápojů a chtějí mít kontrolu nad jejich dávkováním. Dostatečně velké balení zajišťuje vhodnou zásobu hydratačního nápoje PLYRS na delší dobu.

Produktová řada RTM Plyrs

SPORTOVNÍ POTŘEBY

Značka PLYRS nabízí také široký sortiment sportovního a týmového vybavení jako jsou lahve, nosiče lahví nebo ručníky.

Produktová řada vybavení Plyrs

SLOŽENÍ

BCAA elektrolyty vitamín B vegan žádný kofein žádný cukr přírodní sladidla a barviva

POUŽITÍ

den zápasu osvěžení ranní rutina stresové sny před a po tréninku

E-SHOP

Všechny produkty můžete zakoupit na e-shopu.

JIŽ BRZY

PŘIPRAVUJEME

Během třetího čtvrtletí tohoto roku plánujeme na trh uvést i zcela novou příchuť borůvky. Těšit se můžete také na rozšíření sortimentu o energetické nápoje bez obsahu cukru či proteinové prášky a tyčinky.

E-shop Plyrs

IIHF 2024 - OFICIÁLNÍ PARTNER

PLYRS oficiálním partnerem Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2024 v České republice.

PLYRS je hrdým oficiálním partnerem Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji a toto partnerství bude pokračovat i v nadcházejících letech.

Naše přítomnost na tak prestižní sportovní události nejen zvyšuje povědomí o značce PLYRS, ale také nám dává jedinečnou příležitost prezentovat naše inovativní produkty přímo v srdci sportovního dění. Díky partnerství s IIHF můžeme ukázat náš závazek k podpoře sportovců a jejich maximálního výkonu.

Zároveň díky tváři značky Leona Draisaitla máme významné spojení, které nám umožňuj být stále na očích širokému spektru sportovních fanoušků a profesionálních sportovců.

Oficiální partner IIHF 2024

Staňte se naším partnerem

Zkontaktujte nás mailem

Informace, které nám předáváte, zpracováváme podle Zásad zpracování osobních údajů.

EXKLUZIVNÍ DISTRIBUTOR

pro střední a východní Evropu, Asii a arabské země

Petr Malíř, MBA

Medipoint Services a.s.

+420 774 640 981

malir@medi-point.cz

pro akcionáře Plyrs