Novinky v nabídce

Strong Power, masážní přípravek 100 g

Strong Power, masážní přípravek 100 g

Kosmetický masážní přípravek.

Masážní krém určený pro lokální aplikaci na klouby, svaly a šlachy. Unikátní kombinace účinných látek přináší okamžitý pocit uvolnění a osvěžení nejen po fyzické a sportovní námaze. Výrazně urychluje regeneraci pohybového aparátu. Nejprodávanější přípravek na Slovensku.

Dávkování: Krém naneste na postižené místo, jemně vmasírujte, dokud se nevstřebá do pokožky. Nanášet 3 - 4krát denně nebo dle potřeby.

3M Spofaplast 602 Mini lékárnička Mix, 20 ks

3M Spofaplast 602 Mini lékárnička Mix, 20 ks

Zdravotnický materiál, náplasti.

Mini lékárnička (Mix náplastí) se hodí doma, na zahradě na cestách i při sportu. Nabízí ucelenou sadu pěti typů náplastí, které ošetří každé drobné poranění. Balení obsahuje náplasti: Ochrana 360°, Náplast pro děti s veselým motivem, Jemnou náplast, Šetrnou pro citlivou pokožku a Voděodolnou náplast.

Náplast aplikujte na suchou, nemastnou pokožku.

Nové termíny školení

V diáři naleznete nově vypsaná školení. Zeleně podbarvené termíny jsou aktuálně volné, červeně označené termíny jsou již obsazené. Kliknutím na tlačítko se Vám rozbalí podrobnosti o místě a čase konání a celkové kapacitě a také volné kapacitě daného školení.

Město
Místo konání
Datum a čas prezentační části
Volná místa
Praha Penzion Šimanda, Šimanovská 47, 198 00 Praha Kyje 23.11.2018   9:00 60 (z 80 celkem) Přihlásit se
Brno Hotel Avanti, Střední 61, 602 00 Brno 16.11.2018   9:00 34 (z 35 celkem) Přihlásit se
Frýdek Místek Sídlo společnosti MEDIPOINT, Příborská 1000, 739 01 Frýdek - Místek 30.11.2018   9:00 17 (z 20 celkem) Přihlásit se
Hradec Králové Centrum Andragogiky, K Dolíkám 809/8b, 503 11 Hradec Králové 15.11.2018   9:00 38 (z 50 celkem) Přihlásit se

Nevyhovuje vám žádný termín a lokalita?

Nevadí. Přihlaste se jako zájemce o školení a my vás budeme informovat ihned, jakmile vhodný termín vypíšeme.

Odborný kurz prodejce vyhrazených léčivých přípravků

Pokud chcete svým zákazníkům nabízet možnost zakoupení vyhrazených léčivých přípravků, musí mít všechny osoby, které se budou na prodeji podílet nebo s přípravky manipulovat, certifikát odborné způsobilosti. Tuto podmínku stanovuje Zákon o léčivech č. 378/2007 Sb. a Vyhláška č. 106/2008 Sb. o správné praxi prodejců vyhrazených léčivých přípravků a o odborném kurzu prodejců vyhrazených léčivých přípravků.

Co to v praxi znamená?

  • Přihlásíte všechny tyto osoby na naše školení, která připravujeme s akreditovaným školitelem. Termíny kurzů připravujeme vždy dopředu na různých místech České republiky. Záleží pouze na Vás, jaké místo a čas vám vyhovuje.

Obsah kurzu

  • Kurz zahrnuje problematiku humánních léčiv, jejich skladování, mechanismus jejich působení a manipulace s nimi.

Rozsah kurzu

  • Kurz zahrnuje uvedení do problematiky farmakologie, vysvětlení základních pojmů, problematiku humánních léčiv a veterinárních léčiv, mechanismus jejich působení, případné nežádoucí účinky, zásady a legislativní podmínky manipulace s nimi, jejich skladování a také poskytování základní první pomoci.

Co je výsledkem

  • Po úspěšném složení testu získá takový účastník Osvědčení způsobilosti pro prodej vyhrazených léčivých přípravků s jeho jménem a doživotní platností. V tomto okamžiku může dotyčný zaměstnanec začít prodávat vyhrazené léčivé přípravky v rámci projektu MEDIPOINT.

Média o nás

Klinika zdraví

Klinika zdraví

Mít v cestovní lékárničce víc, než jen vyhláškou dané výrobky, se může vyplatit.

Celý článek

Forbes

Forbes

Příběh MEDIPOINT "Lékárny na cestách". Rozhovor s p. Petrem Malířem, CEO, MEDIPOINT SERVICES a.s.

Celý článek

Staňte se naším partnerem

Zkontaktujte nás mailem

Informace, které nám předáváte, zpracováváme podle Zásad zpracování osobních údajů.

nebo

Telefonicky

Staňte se naším partnerem

+420 730 893 410

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Setrváním na tomto webu a jeho dalším používáním s tímto vyjadřujete souhlas. Zjistit více

V pořádku.